Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna zeus joteste pierwszymilion
forum o Zeusie, Joteste i Pierwszym Milionie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

inwestować

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Płyty - Zeus, Joteste, Pierwszy Milion itd.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doaausef3li

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 03:59    Temat postu: inwestować Odpowiedz z cytatem

Po co inwestować?
Rozpoczęcie inwestycji jest łatwe. Kiedy lecimy, latamy po niebie i nagle tracimy i wszystko idzie źle.
Ludzie inwestują z różnych powodów - niektóre logiczne i wiele nierozsądnych. Z perspektywy niektórych inwestycji istnieje szansa na zysk za noc. Pieniądze dla wielu ludzi są symbolem wolności. Jeśli wiesz, jak inwestować, jesteś wolny i możesz korzystać z własnych godzin i nie ponosić odpowiedzialności. Inwestycja to fantastyczne połączenie gier intelektualnych. Jeśli nie chcesz ryzykować, masz potencjał do inwestowania.توصيات العملات على الجوال
Dobrze opłacani inwestorzy to pracowici ludzie, którzy wbrew wizji większości nie są bogaci. Ich celem jest dobre inwestowanie. Jeśli dobrze zainwestują, zarobią pieniądze. Ale są bardziej skłonni do poszukiwania wyższej osobowości jako inwestor.شركه فوركس
Finansista powiedział mi, że jeśli dostanę mądrzejszy półtora roku, mój geniusz umrze. Inny inwestor powiedziałby mi: Jeśli siedzisz obok mojej ręki, nie możesz powiedzieć, że mam 2000 dolarów zysku lub straty. W rzeczywistości osiągnął etap w zdolności psychologii indywidualnej, na którą nie ma wpływu jego strata.arabyfx
Na tym rynku, jeśli nie wiesz, dokąd idziesz, miejsce docelowe z pewnością nie będzie dobrym miejscem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 04, 2019 03:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Płyty - Zeus, Joteste, Pierwszy Milion itd. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: