Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna zeus joteste pierwszymilion
forum o Zeusie, Joteste i Pierwszym Milionie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dj wygladajacy jak malpa puszczajacy mixtapy z winampa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Pytania, aktualności itd
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pipapipa



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 03:35    Temat postu: dj wygladajacy jak malpa puszczajacy mixtapy z winampa Odpowiedz z cytatem

Witaj administratorze/Zeusie/Kamilu pytanie nasuwa mi sie takie, czy ten konkretny wers jest do kogoś skierowany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 27, 2009 03:35    Temat postu:

Powrót do góry
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 09:33    Temat postu: Re: dj wygladajacy jak malpa puszczajacy mixtapy z winampa Odpowiedz z cytatem

pipapipa napisał:
Witaj administratorze/Zeusie/Kamilu pytanie nasuwa mi sie takie, czy ten konkretny wers jest do kogoś skierowany?


.....tak, do każdego DJ'a który wygląda jak małpa i puszcza mixtape'y z winampa... To przede wszystkim, oldschoolowe wychwalanie MOJEGO DJ'a. ...chyba się nie odnajduję w "erze doszukiwania się dissów"...

PS. Czemu nowy założyłeś temat, skoro mamy cały temat z pytaniami do mnie???

Pozdrawiam.
Zeus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pipapipa



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyz jak sama nazwa wskazuje jest do dzial z pytaniami ale skoro wszystkie maja byc w jednym temacie to zawsze mozna je przeniesc tyle, ze powoduje to lekka nieczytelnosc, co do wypatrywania sie wszedzie dissow to nie tak, myslalem ze masz po prostu na mysli jakies konkretne sutuacje a co do wychwalania dj to uraczyles nas tym na jego mixtapie i z tego co sie orientuje to sam czasem posilkuje sie mixtepami wiec nie jest to lekka hipokryzja??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pipapipa napisał:
gdyz jak sama nazwa wskazuje jest do dzial z pytaniami ale skoro wszystkie maja byc w jednym temacie to zawsze mozna je przeniesc tyle, ze powoduje to lekka nieczytelnosc, co do wypatrywania sie wszedzie dissow to nie tak, myslalem ze masz po prostu na mysli jakies konkretne sutuacje a co do wychwalania dj to uraczyles nas tym na jego mixtapie i z tego co sie orientuje to sam czasem posilkuje sie mixtepami wiec nie jest to lekka hipokryzja??


Tak, to wielka hipokryzja (...). Odsyłam do tekstu:

"Gdy DJ'e są ciency, mają gęby jak małpa i gdy TYLKO puszczają Wam mixtape'y z WinAmpa."

Nie mówię o posiłkowaniu się ale o sytuacji kiedy tylko na tyle stać DJ'a. Proszę o słuchanie ze zrozumieniem, tym bardziej, że we wkładce albumu zawarte są teksty.

Co do pytań i zakładania tematu specjalnie na potrzeby jednego zapytania - jakimś cudem, od ponad 90-ciu stron (!!!), cudem się odnajdujemy chyba w temacie "Pytania do Zeusa"... Nie chce być złośliwy tylko tekst o hipokryzji i dopatrywanie się dissów na konkretne osoby, a na dokładkę tłumaczenie mi sensowności zakładania tematu dla jednego pytania nie mają dla mnie zbyt wiele sensu Smile

Pozdrawiam.
Zeus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Lis 27, 2009 15:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Pytania, aktualności itd Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

zeus joteste pierwszymilion  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group