Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna zeus joteste pierwszymilion
forum o Zeusie, Joteste i Pierwszym Milionie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polecane płyty
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pietrzyk



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 12:38    Temat postu: Polecane płyty Odpowiedz z cytatem

Pomyślałem, że fajnie będzie załozyć temat, w którym będą polecane płyty. Chodzi mi głównie o płyty zagranicznych wykonawców bo w Polsce dużo dobrych płyt nie wychodzi i wiadomo co jest dobre a co nie Wink

Ja od siebie polecam Edo. G & Da Bulldogs - Acting. Płyta jest z 2008 roku jednak jest utrzymana w klimacie z początku lat 90. Spokojny materiał dobry na zimowe wieczory Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 05, 2009 12:38    Temat postu:

Powrót do góry
radeon



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 47

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja polecam The Jonesz - Season One Smile Polecam mi się bardzo podoba Smile
(pewnie i tak większość słyszała ją no, ale Razz)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 44
Skąd: Wodzierady :P

PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecę płytę dosyc starą, którą pewnie też wszyscy znają, Nas - Illmatic. Według mnie jeden z najlepszych albumów jakie słyszałem. Jeżeli ktoś nie słyszał to polecam, a jak słyszał to wie, że płytka genialna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smola



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 42

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to i nie płyta, ale strasznie jestem ostatnio Zajarany tym gościem:

http://pl.youtube.com/watch?v=4A-Eqsi-_d8

Straszne propsy Wink
_________________
http://www.myspace.com/smolamusic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeusZGR



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: ZGR

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yooo a kogo sluchacie na codzien? Jakies autorytety, postacie z ktorymi poglibyscie sie utorzsamiac..
_________________
Ludzie popierajcie i szanujcie wszyscy te HipHop kulture !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 44
Skąd: Wodzierady :P

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moim autorytetem(może trochę zbyt mocno powiedziane, ale jestem jego fanem) jest bez dwóch zdań Janek Gajdowicz z Afrontów. Lubie też muzykę Eldo, ale jako osoba średnio mi podchodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pietrzyk



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam jednego autorytetu, ale wielu jest dla mnie autorytetem w pewnych sprawach. Każdy, którego wers jakoś wpłynął jakoś na mnie i moje myślenie jest w pewien sposób autorytetem, a było takich wielu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 44
Skąd: Wodzierady :P

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez właściwie nie mam jednej osoby którą jestem zachwycony. Teraz akurat najbardziej podoba mi się styl Jaśka z Afrontów. Kiedyś byłem zachwycony Ostrym ale mi przeszło, co nie znaczy, że przestałem go słuchac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pietrzyk



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja polece album Reks'a "Grey Hairs". Jeżeli ktoś nie słyszał to serdecznie polecam, można go dostać między innymi w sklepie fan.pl (choć cena dość zaporowa bo 90zł).

http://pl.youtube.com/watch?v=xUBxS5yxGTA - teledysk do Say Goodnight (bit Premo Very Happy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
musicforlife.blog.onet.pl
Gość





PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
korzystając z okazji, iż jest to dział na którym promujecie dobre płyty chciałbym zaprosić Was do odwiedzania mojego bloga musicforlife.blog.onet.pl, a na nim dużo dobrej muzyki, trochę informacji, czasem ciekawe spostrzeżenia dotyczące "czarnej muzyki"
Zapraszam do odwiedzania i komentowania !

ps. w mojej bardzo subiektywnej ocenie płyta Zeusa zaliczyła drugie miejsce w kategorii Polska Płyta Roku 2008. zapraszam do sprawdzenia
Powrót do góry
Colet



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 122

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musicforlife.blog.onet.pl napisał:
Witam,
korzystając z okazji, iż jest to dział na którym promujecie dobre płyty chciałbym zaprosić Was do odwiedzania mojego bloga musicforlife.blog.onet.pl, a na nim dużo dobrej muzyki, trochę informacji, czasem ciekawe spostrzeżenia dotyczące "czarnej muzyki"
Zapraszam do odwiedzania i komentowania !

ps. w mojej bardzo subiektywnej ocenie płyta Zeusa zaliczyła drugie miejsce w kategorii Polska Płyta Roku 2008. zapraszam do sprawdzenia


Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony- niestety wciąż mało jest takich osób, które zakładają bloga nie po to by się prześcigać, czy jest się fanem bądź antyfanem Dody lub Blog 27. Ale cóż, tak to już jest w anonimowej społeczności internetowej. Wracając do Twego bloga- ciekawe spostrzeżenia, świeża aktualizacja, serdecznie polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wozniowald



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym akurat polecił jakieś polskie płyty Smile No więc warto mieć w swojej kolekcji "Co nie ma sobie równych" Zeusa , "Nie pytaj o nią " Eldkoki , "Polski Mistrzowski Manewr" PMM a poza tym to "Insert" Łony i Webbera , "O.C.B" Adama , HIFI Banda "Fakty ludzie pieniądze " , Tewu " Ślad po sobie ", PTP "Ulice tego słuchają" . Bynajmniej ja te płyty kupiłem na przełomie ostatnich miesięcy i uważam , że są bardzo dobre ...
_________________
"Powinniśmy się złożyć na pomnik dla muzyki , która daje nam tyle szczęścia"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Colet



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 122

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wozniowald napisał:
a ja bym akurat polecił jakieś polskie płyty Smile No więc warto mieć w swojej kolekcji "Co nie ma sobie równych" Zeusa , "Nie pytaj o nią " Eldkoki , "Polski Mistrzowski Manewr" PMM a poza tym to "Insert" Łony i Webbera , "O.C.B" Adama , HIFI Banda "Fakty ludzie pieniądze " , Tewu " Ślad po sobie ", PTP "Ulice tego słuchają" . Bynajmniej ja te płyty kupiłem na przełomie ostatnich miesięcy i uważam , że są bardzo dobre ...

Absolutnie się zgadzam!!! Dokładnie to samo mnie jara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pietrzyk



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colet napisał:
wozniowald napisał:
a ja bym akurat polecił jakieś polskie płyty Smile No więc warto mieć w swojej kolekcji "Co nie ma sobie równych" Zeusa , "Nie pytaj o nią " Eldkoki , "Polski Mistrzowski Manewr" PMM a poza tym to "Insert" Łony i Webbera , "O.C.B" Adama , HIFI Banda "Fakty ludzie pieniądze " , Tewu " Ślad po sobie ", PTP "Ulice tego słuchają" . Bynajmniej ja te płyty kupiłem na przełomie ostatnich miesięcy i uważam , że są bardzo dobre ...

Absolutnie się zgadzam!!! Dokładnie to samo mnie jara.


Co nie ma sobie równych to chyba nie trzeba polecać Wink
Nie pytaj o nią - szgoda Eldoki na takie słabe bity. Eldo spisał się na 5, ale na tej płycie Zjawin zrobił fajne bity, niezły remiks Czarnego z Hi-Fi, a reszta bitów sprawia, że tej płyty słuchać nie mogę. Kiedyś eldoka miał świetnych producentów a teraz... Donde.
PPM - coś słyszałem i nie chce mi się sprawdzać.
Łona i Webber - jeszcze lepiej niż na poprzedniej płycie
Adam - nie ma dla niego konkurencji. OCB to mistrzostwo!
Hi-Fi - no średnio dobrze.
Tewu - hmm, nie znam:P
PTP - zauważyłem, że ludzie się tym jarają, ja szczerze nie rozumiem jak można tego słuchać.

Ogólnie z tych płyt to ja polecam Co nie ma sobie równych, Adama i Insert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pietrzyk



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja znów polece Reksa, tym razem More Grey Hairs. Opis jest TUTAJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 18, 2009 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

zeus joteste pierwszymilion  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group