Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna zeus joteste pierwszymilion
forum o Zeusie, Joteste i Pierwszym Milionie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka, Waszym zdaniem, powinna być kolejna płyta Zeusa?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Pytania, aktualności itd
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 15:11    Temat postu: Jaka, Waszym zdaniem, powinna być kolejna płyta Zeusa? Odpowiedz z cytatem

Co w albumie "Co nie ma sobie równych", drażniło Was? Co nie powinno pojawić się, Waszym zdaniem, na nowej płycie? W jakim kierunku powinien pójść muzycznie Zeus? Czekamy na Wasze opinie i pomysły.

Pozdrawiamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Lut 18, 2009 15:11    Temat postu:

Powrót do góry
Kacper



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 44
Skąd: Wodzierady :P

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kolejna płyta Zeusa powinna przede wszystkim jarac samego Zeusa. Mi osobiście podobają się najbardziej kawałki w stylu "Gracze" albo "Chcę Ciebie" , ale płyta musi byc zróżnicowana muzycznie i tekstowo. Właściwie jedyną rzeczą która mnie denerwowała, w "Co nie ma sobie równych" był brak gości, ale może to i lepiej bo czasem potrafią oni skutecznie rozpieprzyc kawałek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smola



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 42

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, Jeżeli kolejną płytę zrobisz z zajawką to nie będę miał obaw co do jej poziomu.

Co do tego co mi się nie podobało:

Skity z Samirem - Dobrze że są ogólnie ,ale po jakimś czasie jednak zaczynają być po prostu nudne, można je było pociąć na oddzielne tracki i wtedy każdy by mógł sobie je łatwo przewinąć. Wiem że można po prostu przejść równie dobrze do następnego kawałka, ale jednak uważam że jak by było to odcięte, było by lepiej Wink

Może jeszcze niektórym, nie podobać się mogło że dużo jest bitów z samplami wokalnymi, ale ja osobiście kocham takie bity i dla mnie to tylko i wyłącznie Plus ;]

W ogóle ciężko mi się doszukać minusów w twojej płycie, dla mnie to była płyta ubiegłego roku, czekam na kolejne produkcje ;]

Pozdrawiam
_________________
http://www.myspace.com/smolamusic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
"!"



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: HollyŁódź

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimo że to będzie solowa płyta chciałbym usłyszeć chociaż po jednej zwrotce gościnnie Duszy i Joteste Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pietrzyk



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam nic nie drażniło Smile Ta płyta jest klasyczna, czuć w niej zajawke i serce, bity bujają, wersy płyną więc ma w sobie to co jest w rapie najlepsze:) Następna płyta powinna być robiona również z zajawką i z sercem bo to czuć, bity powiny być nadal oparte na dobrych samplach, 'bębnach nie bębenkach' i teksty nadal szczere i z emocjami.
A jak to zorbić to chyba Zeus wie najlepiej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubaosw



Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 42
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecając tą płytę kumplom dostałem recenzje raczej negatywne, stękali, że wszystkie bity były takie same. Co oznacza, że nie chciało im się słuchać. Ale mimo wszystko, trochę większe zróżnicowanie by nie zawadziło, chociaż oczywiście nie może być kanionów typu brudne południe obok oldschoolu. Chętnie posłuchałbym jakichś gościnnych kawałków (może jakiś feat producencki dla zróżnicowania : Cool ). Ogólnie, płyta "Co nie ma sobie równych" jest niesamowicie spójną całością, za to ją cenię i za to stoi na mojej półce. Ale co do samego wydania to wydaje mi się trochę skąpe, może zbyt się przyzwyczaiłem do bogatych wydawnictw ostrego, ale jednak poligrafia jest jak dla mnie zbyt biała, od płyty, która kosztowała mnie 35 zł spodziewałem się czegoś więcej, poczułem, że w tym wypadku zdecydowanie płacę tylko za muzykę.
_________________
"I see myself as the holy resurrection of Pun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bray



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Wrocław/DŁK

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie, podobnie jak kolegi u góry zaczęły po którymś tam przesłuchaniu irytować skity. Poza tym płyta bardzo dobra, spójna i żywa. Kolejna płyta powinna być równie dobra (w co nie wątpię). Oczywiście powinna być lepiej dostępna, bo nie chcę mi się latać po sklepach ;]
_________________
Wrooclyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radeon



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w poprzedniej płycie wkurzał tylko Sunny Wink czy jak mu tam było Smile Ale twój gust Zeus jest podobny do mojego Smile Lubie takie dynamiczne, pozytywne kawałki Smile nie zamulające Smile Także ja bym życzył sobie pozytywne kawałki Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gio3ph



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zostawiam pełna autonomie artyście. Ale chciałbym kawałek o Polsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bbr247



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 85

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie skity z samirem podobaja caly czas Smile

moglby byc jeszcze jakis dobry feat na nowej plycie, a co do bitow z samplami wokalnymi, to takie jak lubie ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Colet



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 122

PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Zeus postawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Płyta- jeśli nie roku, to na pewno debiut roku(o paradoks po 10 latach). Bardzo cięzko będzie to powtórzyć, ale ja jestem pewien, że będzie jeszcze lepiej. Zeus- roz**bałeś mnie na kawałki tą płytą. Jaram się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wozniowald



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyta jest genialna , zresztą jak Twoje featy. u Ostrego czy PMM. Jedyne co mógłbyś zrobić to jakiegoś gościa na jeden kawałek zaprosić , np. zagrać wspólny track z Adasiem Wink to by było mistrzostwo z pewnością... pozdrawiam Wink
_________________
"Powinniśmy się złożyć na pomnik dla muzyki , która daje nam tyle szczęścia"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemekklin



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się naczytałem to mam szczęście, bo kupiłem ostatnią płytę z empiku 2 tygodnie temu, podczas mojej wizyty w Polsce Smile Płyta rewelacyjna jest, pierwszy raz jaram się tak polskim hip hopem od około 10 lat!!! tzn słucham już ja kilka miesięcy i mi się jeszcze nie znudziła.

Teraz ważne co chcę powiedzieć:

Zeus, na pewno nie możesz zrobić kolejnej płyty takiej samej! Powiem tak, widzę Cie jak robisz kolejny krok w przód i dajesz nam jeszcze większego kopa!!! Co zrobisz pozostawiam to Tobie, ale tak jak mówię, najlepiej jak będzie progres, niekoniecznie drastyczny, ale coś świeżego. Dasz rade!!! Nie odbierz mnie źle, jeśli płyta będzie taka sama, to też będą ją ludzie słuchać, bo jest rewelacyjna! Ja osobiście czekam na postępy Wink
Wiem, że ludzie teraz maja wysokie oczekiwania, bo postawiłeś sobie bardzo wysoką poprzeczkę Wink Aha, goście jeszcze, by się przydali, a masz dobra ekipę (Dusza, Joteste) plus znajomości Wink Z tym, że też nie może być ich w każdym traku, bo to też przesada jest. Jeśli o mnie chodzi, to wolę 10 kawałków na poziomie niż 19 i jakieś "upychacze" także tutaj też należy się pochwała Wink W końcu wiesz co robisz, bo nie dajesz nam "byle czego" Wink

Pozdrawiam

PS dzieki jeszcze raz za super płytę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gorzelas



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę, że najlepiej jakby nowa płyta ZEUSA była hmmm...dobra, ciekawa, interesująca, oryginalna i ładnie zapakowana;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wozniowald



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta "ładnie zapakowana" i grubsza książeczka hehe Smile
_________________
"Powinniśmy się złożyć na pomnik dla muzyki , która daje nam tyle szczęścia"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 21:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Pytania, aktualności itd Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

zeus joteste pierwszymilion  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group