Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna zeus joteste pierwszymilion
forum o Zeusie, Joteste i Pierwszym Milionie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KONKURS SPOTTED - ELUSIVE LABELS!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Pytania, aktualności itd
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 16:58    Temat postu: KONKURS SPOTTED - ELUSIVE LABELS!! Odpowiedz z cytatem

Konkurs SPOTTED !!
Jako, że część z Was jest już w posiadaniu koszulek promujących klip "Jestem tu", firma ELUSIVE LABELS postanowiła zorganizować dla Was specjalny KONKURS SPOTTED.

1. Na czym ów konkurs polega? - na adres email: elusive@elusive.pl wysyłacie ZDJĘCIA w koszulkach "Jestem tu". W mailu wysyłacie swoje zdjęcie, dane oraz ksywę / imię nazwisko / opis, jakim chcecie podpisać zdjęcie.

2. Kluczem do zwycięstwa jest Wasza pomysłowość, jedynym warunkiem jest pojawienie się na zdjęciu koszulki "Jestem tu".

3. Nadesłane przez Was zdjęcia będą przez nas oceniane. SZEŚĆ FINAŁOWYCH zdjęć (po trzy dla dziewczyn i chłopaków) będzie oceniane przez naszych forumowiczów, każde zdjęcie będzie jednak do obejrzenia i skomentowania na MySpace Zeusa, w specjalnym, przeznaczonym do tego KATALOGU (http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=100602008&albumID=2836140&imageID=47131921) oraz w TEMACIE NA FORUM.

4. Zwycięzców może być dwójka: jedna dziewczyna, jeden chłopak. Jaka nagroda czeka na zwycięzców? W prezencie, jako pierwsi, dostaną kolejne koszulki będące owocem współpracy ELUSIVE LABELS i Zeusa. Jakie to będą koszulki? Pierwsi dowiedzą się tego szczęśliwi zwycięzcy konkursu Smile Być może doczekają się również innej niespodzianki.

5. Na zachętę mamy dla Was kilka zdjęć nas i naszych znajomych w koszulkach, których dotyczy konkurs.

SZÓSTKA FINALISTÓW ogłoszona będzie pod koniec sierpnia, Następnie, przez tydzień, przez głosowanie na naszym forum, wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Konkurs rusza TERAZ! Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Sie 02, 2009 16:58    Temat postu:

Powrót do góry
wozniowald



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszło może zdjęcie od wozniowald@wp.pl ? Smile Bo wysłałem a nie wiem czy załącznik dobrze został dodany
_________________
"Powinniśmy się złożyć na pomnik dla muzyki , która daje nam tyle szczęścia"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wozniowald napisał:
Doszło może zdjęcie od wozniowald@wp.pl ? Smile Bo wysłałem a nie wiem czy załącznik dobrze został dodany


Dojszlo Wink

Pozdrawiam.
Zeus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Colet



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 122

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo to ja tu po miesiącu wakacji bez netu z zagranicy przyjeżdzam- w domu czekała na mnie koszulka, a na forum konkurs z nią związany. Zeus nie próżnuje:P Postaram się coś zrobić i sorry za offtop
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colet napisał:
ooo to ja tu po miesiącu wakacji bez netu z zagranicy przyjeżdzam- w domu czekała na mnie koszulka, a na forum konkurs z nią związany. Zeus nie próżnuje:P Postaram się coś zrobić i sorry za offtop


Wysyłaj, wysyłaj. Kolejne koszulki już są i będą do wygrania w konkursie! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału Smile

Pozdrawiam.
Zeus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Colet



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 122

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy mogą być dwa zdjęcia, czy można wysłać tylko jedno. Tuzin pomysłów w głowie:P W mailu ma być miejscowość i ulica itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colet napisał:
Mam pytanie, czy mogą być dwa zdjęcia, czy można wysłać tylko jedno. Tuzin pomysłów w głowie:P W mailu ma być miejscowość i ulica itp?


Wysyłaj ile chcesz Smile W mailu podaj swoje dane, pomogą one w wysłaniu ewentualnej nagrody Wink

Pozdrawiam.
Zeus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wozniowald



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakieś ewentualne nagrody pocieszenia też są przewidziane ? Very Happy
_________________
"Powinniśmy się złożyć na pomnik dla muzyki , która daje nam tyle szczęścia"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wozniowald napisał:
A jakieś ewentualne nagrody pocieszenia też są przewidziane ? Very Happy


Hahaha, jak nadejdzie dużo zgłoszeń, i wiele wartych uwagi, może da się coś skombinować Wink

Pozdrawiam.
Zeus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wozniowald



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 93
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"SZÓSTKA FINALISTÓW ogłoszona będzie pod koniec sierpnia,..." wiadomo już dokładnie kiedy ? Smile
_________________
"Powinniśmy się złożyć na pomnik dla muzyki , która daje nam tyle szczęścia"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Colet



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 122

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłbym wdzięczny gdyby konkurs został przedłużony jeszcze ze 3-4 dni. Wtedy na pewno wyślę zdjęcia. Problemy techniczne;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wozniowald napisał:
"SZÓSTKA FINALISTÓW ogłoszona będzie pod koniec sierpnia,..." wiadomo już dokładnie kiedy ? Smile


Witam,

oto pełne zdanie z Newsa o konkursie SPOTTED: "SZÓSTKA FINALISTÓW ogłoszona będzie pod koniec sierpnia / początek września". Smile Nadeszło niewiele zdjęć i jeszcze czekamy ale niedługo będziemy wstawiać finałowe zdjęcia do oceny, dla Was. Nagrody już czekają i zapewniam, że będą UNIKATOWE i warte walki o nie Smile Widziałem już nadesłane zdjęcia i jaram się całą tą opcją Smile

Pozdrawiam serdecznie.
Zeus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colet napisał:
Byłbym wdzięczny gdyby konkurs został przedłużony jeszcze ze 3-4 dni. Wtedy na pewno wyślę zdjęcia. Problemy techniczne;/


Witam,
spokojnie, te kilka dni konkurs napewno potrwa. Wysyłaj śmiało, jak będziesz gotów Smile

Podrawiam.
Zeus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mnkone



Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: WueM

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeus, jest jakiś termin w którym zamykasz zgłoszenia zdjęć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1107
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzesień dobiegł końca a wraz z nim, konkurs firmy Elusive Labels. Oto nasi zwycięzcy:

- Wśród kobiet - Izabela Miklaszewska
(Widać pomysłowość i wysiłek włożony w edycję zdjęcia:))

- Wśród mężczyzn - Grzegorz Telecki
(za włożoną w montaż pracę i podziałanie na ego Zeusa Wink)

Serdecznie dziękujemy za udział WSZYSTKIM. Oprócz nagrodzonych, widzieliśmy rownież ciekawe pomysły, jednak te wydały nam się faworytami. To nie ostatni nasz konkurs, zapewniamy:)


NAGRODY:


Jakie nagrody otrzymują zwycięzcy? Są nimi koszulki, które zobaczyć możecie w teledysku "Nowy dzień". Koszulki występują w dwóch wariantach kolorystycznych: białym (taki t-shirt ma na teledysku Joteste, taki t-shirt niebawem znajdzie sie w sprzedaży) oraz limitowanym - czarnym (ten model ma na sobie Zeus, to ściśle limitowana edycja dla wybranych:)). Zwycięzcy otrzymują limitowany, czarny model koszulki.

Pozdrawiamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Paź 07, 2009 20:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zeus joteste pierwszymilion Strona Główna -> Pytania, aktualności itd Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

zeus joteste pierwszymilion  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group